ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

22 Mayıs 2024, Çarşamba 03:46   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Haber > Güncel haberler
forum sohbet oyun basliklari
   Bir internet sitesi daha yasaklandı! - Facebook`ta şok! Farmville yasaklandı...
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

manolya41

manolya41 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Eki.2009 Cmt 21:23:26      Bir internet sitesi daha yasaklandı! - Facebook`ta şok! Farmville yasaklandı...sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
Facebook`ta şok! Farmville yasaklandı...

İnternette engelli sitelere bir yenisi eklendi. İşte Türk kullanıcılarına yasaklanan en son adres...

Facebook
üzerinde popüler oyunlardan Farmville`e erişim engellendi. 3 Ekim`in erken saatlerinde kullanıcılar bu oyuna erişemediklerini fark ettiler. Oyuncuların koyun, inek güttüğü, çiftlik idare ettiği bu oyunun ya da yayınlandığı site olan zynga.com`un nesi sakıncalı bulundu bilinmiyor.

Farmville nedir?

Farmville
, Facebook üzerinden de oynanan bir çiftçilik oyunudur. Ekin ekmek, yetiştirmek ve biçmek oyun paun kazandırır ve bu puanlar da level atlamaya yarar.

Her bitkinin farklı bir hasat zamanı vardır ve bu zaman kaçırılırsa bitkiler ölür. Sadece bitki değil hayvan da yetiştirilen oyunun grafikleri oldukça şirindir. Sevimli hayvanları yetiştiren oyuncu, örneğin tavuğu yüzde 100`e getirince yumurta alır.

Farmville sadece bir çiftçilik ve hayvancılık değil, aynı zamanda bir dekorasyon oyunudur. Oyuncular en güzel çiftliği oluşturmaya çalışırlar ve çiftliklerinin fotoğraflarını Facebook üzerinden paylaşırlar.

Facebook üzerindeki en popüler uygulamalardan biri olan Farmville`in bilinen tek sakıncası bağımlılık yapıcı derecede eğlenceli olmasıdır

Farmville, Facebook üzerinden de oynanan bir çiftçilik oyunudur. Ekin ekmek, yetiştirmek ve biçmek oyun paun kazandırır ve bu puanlar da level atlamaya yarar.

Her bitkinin farklı bir hasat zamanı vardır ve bu zaman kaçırılırsa bitkiler ölür. Sadece bitki değil hayvan da yetiştirilen oyunun grafikleri oldukça şirindir. Sevimli hayvanları yetiştiren oyuncu, örneğin tavuğu yüzde 100`e getirince yumurta alır.

Farmville sadece bir çiftçilik ve hayvancılık değil, aynı zamanda bir dekorasyon oyunudur. Oyuncular en güzel çiftliği oluşturmaya çalışırlar ve çiftliklerinin fotoğraflarını Facebook üzerinden paylaşırlar.

Facebook üzerindeki en popüler uygulamalardan biri olan Farmville`in bilinen tek sakıncası bağımlılık yapıcı derecede eğlenceli olmasıdır

koseyidondum

koseyidondum resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Eki.2009 Cmt 21:53:42sohbet oyun linki
sorma be yenge hesapta özgürlükler ülkesindeyiz başı boş sigaramıza bile karıştılar

ooomygirlll

ooomygirlll resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Eki.2009 Cmt 22:45:13sohbet oyun linki

ntv haber;

Engellemenin aynı firmaya ait Texas Hold`em Poker oyununa uygulanan erişim yasağından etkilenmiş olması mümkün. Zira firmanın sitesi engellendiğinde, işlettiği tüm oyunlar da bundan etkilenebiliyor.

yakında msn e de erişim yasağı gelirse hiç şaşırmıcam şahsen

ayrıca,bir kez kopyaladığın yazıyı okuyunca anlayabiliyoruz manolya en azından ben anlayabiliyorum.aynı yazıyı 2.kez alt alta kopyalamak neden?dalgınlık mı? kopyaladığın konuları okumamak mı? yoksa hızını alamamak falan mı?

vogen

vogen resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Eki.2009 Cmt 23:04:21sohbet oyun linki
ooomygirlll :

ntv haber;

Engellemenin aynı firmaya ait Texas Hold`em Poker oyununa uygulanan erişim yasağından etkilenmiş olması mümkün. Zira firmanın sitesi engellendiğinde, işlettiği tüm oyunlar da bundan etkilenebiliyor.

yakında msn e de erişim yasağı gelirse hiç şaşırmıcam şahsen

ayrıca,bir kez kopyaladığın yazıyı okuyunca anlayabiliyoruz manolya en azından ben anlayabiliyorum.aynı yazıyı 2.kez alt alta kopyalamak neden?dalgınlık mı? kopyaladığın konuları okumamak mı? yoksa hızını alamamak falan mı?

Hiç uğraşmayın, ben ulaşmaya çalıştım telesekreter çıkıyor....

"şu anda cevap veremiyorum, CC ye konu açıp yapıştırmakla meşgulüm, önümüzdeki 99 yıl müsait olacağımı sanmıyorum"

jippJ0cCee

jippJ0cCee resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Eki.2009 Cmt 23:05:23sohbet oyun linki

Nedeni poker uygulaması; Sanal pulların para knt vs. karşılığı satılarak çocukların kumar bağımlısı haline getirilmesinden dolayı yasaklanmıştır. Farmville,Mafia wars, Cafe world  de zynga uygulamaları oldukları için arada kaynadılar.

manolya41

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Eki.2009 Cmt 23:47:38sohbet oyun linki
Evet haklısnız 2 sefer kopyalamışım özür dilerim arkadaşlar silmeye çalıştım sürem dolmuştu dalgınlık işte hepinizden özür dilerim

vogen

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Eki.2009 Cmt 23:59:49sohbet oyun linki

manolya41 :
Evet haklısnız 2 sefer kopyalamışım özür dilerim arkadaşlar silmeye çalıştım sürem dolmuştu dalgınlık işte hepinizden özür dilerim

Umarım bu bant kaydı 5 saniye içinde kendi kendini imha edecektir, tabiki nickiyle birlikte....

Obez

Obez resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Eki.2009 Pzr 00:25:20sohbet oyun linki
Oyuna giriliyor yasak değil.Sabah yasaktı.Artık değil.

manolya41

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Eki.2009 Pzr 01:56:36sohbet oyun linki
Neden vogen ben sana ne yaptım ki amacım burda sizleImage Hosted by ImageShack.us
rle bir   şeyler paylaşmak

vogen

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Eki.2009 Pzr 02:25:23sohbet oyun linki

manolya41 :
Neden vogen ben sana ne yaptım ki amacım burda sizleImage Hosted by ImageShack.us
rle bir   şeyler paylaşmak

Tamam tatlım iyi güzel ama kimsenin birşey gördüğü yok ki! Bu hızla devam edersen kimsenin birşey görme şansı da yok zaten...

Bu arada bana birşey yapmadın, bütün kötülüğün foruma, bu masumluk benim vicdan azabı çekmem için ise yanlış adamım tatlım, başlık açma yetkin değil, site sahibi olsan canını alırım forumda tatlım

Bi sakin...... sakin olamıyorsak ne yapıyoruz! bir duble rakı, buz yok yerine soğuk su, buz eridikçe rakının tadını bozar. İçmiyorsak ne yapıyoruz.... başlıyoruz lütfen!

CC sohbet icin buraya
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir